Sabam Awards – Handelsbeurs Gent – 1 december

share

oktober 15, 2015

Op 1 december a.s. worden de SABAM Awards uitgereikt.

Het is een jaarlijks gebeuren dat om en om in beide gemeenschappen van ons land plaats heeft.

Voor deze 3de editie ( Antwerpen, Mons en nu Gent) strijken we neer in de Handelsbeurs.

De SABAM Awards zetten onze leden in de verschillende disciplines – muziek, audiovisueel, podiumkunsten, beeldende kunsten en literatuur - in de schijnwerper. Aan elke Award is een geldprijs van € 2.000 verbonden.

Hierbij de lijst van de nominees, telkens gekozen door externe jury’s en in alfabetische volgorde:

 

MUZIEK

 

Pop/Rock

Balthazar – Thin Walls

Dans Dans – I/II

Madensuyu – Stabat Mater

 

Breaking

Oscar& the Wolf - Entity

Raketkanon – RKTKN#2

Stuff - Stuff

 

Electronic

Dimitri Vegas & Like Mike – various titles

Magnus – Where neon goes to die

Subs – Hologram

 

Nederlandstalig

Flip Kowlier – Cirque

Tourist LeMc – En route

Zesde Metaal - Nie voe kinders

 

Hedendaags Klassiek

Robert Groslot – Tristesse d’une étoile

Maarten Van Ingelgem – Onvoltooid Landschap

Annelies Van Parys - Private View

 

Export prijs – wordt tijdens de Awards bekend gemaakt

 

 

LITERATUUR

 

Poëzie

Luuk Gruwez – De eindelozen

Leonard Nolens – Opzichtige stilte

Gwy Mandelinck – Lotgenoten

Peter Verhelst - Wij totale vlam

 

Strips

Hec Leemans

Marc Legendre

Dirk Stallaert

 

 

PODIUMKUNSTEN

 

Toneel

Kristien De Proost –Toestand

Tom Lanoye – Hamlet vs. Hamlet

Jan Sobrie / Raven Ruëll - Bekdichtzitstil

Pieter De Buyssere - Book Burning

 

Comedy

Bart Cannaerts – Wanneer gaan we nog eens bowlen?

Joost Vandecasteele – Otaku en In Onaanvaardbare staat

Raf & Mich Walschaerts – Jongen Toch van Raf en Duizend Man Sterk van Mich

 

AUDIOVISUEEL

 

Beste fictiefilm

82 Dagen In April - Bart Van Den Bempt

Labyrinthus - Pierre De Clercq, Douglas Boswell

Marina - Rik D’Hiet, Stijn Coninx

Welp - Jonas Govaerts, Roel Mondelaers

 

Beste comedy reeks

Amateurs - Jonas Van Geel, Jef Hoogmartens, Steven Aernouts, Frank Van Passel

Biker Boys - Bart De Pauw, Dries Vos, Frederik Claes, Stijn Hendrickx, Matthias Schillebeeckx, Joerie Weyn

Eigen Kweek - Bas Adriaensen, Mathias Claeys, Philippe De Schepper, Pieter De Graeve, Joël Vanhoebrouck

Safety First - Tim Van Aelst, Jevon Lambrechts, Dries Vos, David Vennix, Gerrie Van Rompaey, Astrid Verslype, Tom Baetens

 

Beste documentaire reeks

Goed Volk - Kat Steppe, Bart Verbeelen, Nico Van De Velde, Jan Van Der Weken, Tinne Van Roy, Joost Tack, Jeroen Meus

Kroongetuigen - Jeroen Wils, Mathieu Mortelmans, Filip Ringelé, Aimee Van Meensel, Luc Schoonjans, Diederik Van Den Abeele, Peter Breuls, Kurt Vanooteghem, Maarten Millen

Kroost - Eric Goens, Zeger Van Der Donckt, Kurt Stevens

Topdokters - Annick Bongers, Hazel Pleysier, Charlotte Lerouge, Guillaume Graux, Yoohan Leyssens, Katrijn Declercq, Gijs Delva, Riet De Meutter, Katrien Hennau, Leen Lombaert, Céline Van Leuven

 

BEELDENDE KUNSTEN

Hans Op de Beeck

Jan Vanriet

Anne-Mie Van Kerckhoven

Hebt u vragen? Onze Customer Service helpt u graag zo snel mogelijk verder.

 

Contacteer ons